novinsazan
18 بهمن 1401 - 13:37

‌۱۵۹ زندانی در چهارمحال و بختیاری ‌به آغوش خانواده بازگشتند

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان چهارمحال و بختیاری گفت: بر اساس بررسی‌های انجام شده تعداد ۱۵۹ زندانی مشمول ارفاق شدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، به نقل از روابط عمومی دادگستری چهارمحال و بختیاری، اعضاء شورای قضایی استان به همراه جمعی از قضات در زندان مرکزی شهرکرد حاضر و تعداد 159 زندانی را برای بازگشت به آغوش خانواده بدرقه کردند.

عبدالرضا علیمحمدی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اظهار داشت: مطابق با دستورات ریاست محترم قوه قضائیه مبنی بر توجه مستمر به وضعیت زندانیان و تلاش برای کاهش سطح جمعیت کیفری، اقدامات لازم جهت احصا و آزادسازی زندانیان واجد شرایط انجام شد.

وی افزود: بر این اساس طی بررسی‌های انجام شده تعداد 159 زندانی مشمول استفاده از تأسیسات ارفاقی قرار گرفتند که إن شاالله به آغوش خانواده های خود باز می‌گردند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: تلاشهای خدمتگزاران مردم در مجموعه دستگاه قضایی استان و سازمانهای تابعه موجب شد تا در قالب ویژه برنامه های دهه فجر زمینه بازگشت زندانیان جرائم غیرعمد به آغوش جامعه فراهم گردد.

گفتنی است پس از برگزاری آئین آزادسازی زندانیان، مقامات قضایی استان از بخشهای مختلف زندان مرکزی شهرکرد بازدید و ضمن دیدار با مددجویان زندانی به مشکلات و درخواستهای ایشان رسیدگی کردند.

انتهای پیام/7540/.

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1024779